Вітаємо переможців!
21 січня на базі Центру позашкільної освіти Дарницького району відбувся конкурс художнього читання в рамках Х районного конкурсу-фестивалю «Дарниця талантами славиться». Лейтмотивом цьогорічного конкурсу став "Я вірю в Україну та свій народ!". Учні нашої гімназії взяли участь у конкурсі та зайняли призові місця! Вітаємо!

Голосняк Северин (10-В) - Гран-прі конкурсу
Власов Єгор (10-А) - І місце

З Днем Соборності України!
Державне свято День Соборності України учні нашої гімназії відзначили урочисто та патріотично. Напередодні свята, яке щорічно відзначають 22 січня, був проведений Єдиний Урок Соборності "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг". Під час свята діти згадали важливі моменти історичного минулого України, зокрема День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

Бесіди представників поліції з учнями
13 січня до гімназії завітали представники Сектору ювенальної превенції управління поліції у Дарницькому районі Головного управління Національної поліції в місті Києві.
Метою візиту стали профілактичні бесіди з учнями. Працівники поліції нагадали про необхідність дотримання правил дорожнього руху, розповіли про булінг, його види та методи протидії йому. А з учнями старших класів було проведено профілактичну бесіди за темами «Антинаркотичне виховання дітей» та«Недопущення порушення адміністративного законодавства».

Збережемо природу Землі разом!
У нашому житті охорона природи має надзвичайно важливе значення. Людина завжди залежатиме від природи, і, на жаль, минули ті часи, коли, втручаючись у неї, не було ризику завдати їй непоправної шкоди. Тепер, у період бурхливого розвитку науки і техніки, для блага самої ж людини необхідно, щоб її взаємодія з природою відбувалася в ро­зумних межах. Як можна берегти природу? Чим можна їй допомогти? Саме про це дізналися учні 4-Д класу (класний керівник Поміновська Наталія Олександрівна), провівши надзвичайно цікавий та пізнавальний урок-КВК за темою "Збережемо природу Землі разом!"

Свята наближаються!
Свята наближаються! А новорічна атрибутика якнайкраще допомагає створити святковий настрій та зберегти віру в Санту та Дух Різдва. Тож в останні дні семестру учні гімназії розучували новорічні пісні, складали та розгадували тематичні кросворди, писали новорічні побажання та робили поробки до свят.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Як же, хочеться усім нам, дорослим, зберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, яка очікує на них на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно ні… Вихід один – навчити дітей правил безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички,щоб вони могли почуватися безпечно. З 13 по 19 грудня 2021 року в гімназії був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У рамках тижня класні керівники та класоводи підготували
цікаві виховні години, інтерактивні уроки, бесіди-тренінги, веб-квести, конкурси малюнків тощо, аби навчання безпеці було зрозумілішим та цікавішим.

Творимо добро разом!
Напередодні Дня святого Миколая учнівське самоврядування гімназії на чолі з заступником директора з виховної роботи Громадською Вірою Михайлівною відвідали вихованців Дарницького дитячого будинку-інтернату та привітали їх із прийдешніми зимовими святами. Окрім подарунків казковий зимовий настрій забезпечили творчі майстер-класи для дівчаток та щире дружнє спілкування.

Міжнародний день арабської мови
18 грудня відзначається Міжнародний день арабської мови. Це свято,яке було започатковано ООН у 2010 році.
Арабська мова є однією із шести офіційних мов ООН, нею розмовляють більше 400 мільйонів осіб. Учні нашої гімназії долучилися до святкування і підготували багато цікавих проєктів, малюнків та презентацій, присвячених цій події, а також дізналися безліч цікавих фактів із арабської мови та культури.

Вітаємо переможців!
Вітаємо наших переможців олімпіад та конкурсів!

Переможці конкурсу від ДОЕЦ «Мій домашній улюбленець»:
Кірієнко Юлія (6-Г) – І місце
Мустафаєва Аміна (6-Г) – ІІ місце
Синявська Аліса (4-Г) – ІІ місце
Андрушко Злата (4-Б) – ІІІ місце
Бєлоусова Поліна (4-Б) – ІІІ місце
Бойко Софія (4-Г) – ІІІ місце
Войтишина Анна (4-Д) – ІІІ місце
Ковальчук Іван (4-Г) – ІІІ місце
Микитенко Марта (4-А) – ІІІ місце
Прохорова Софія (4-А) – ІІІ місце
Слободяник Вікторія (4-Г) – ІІІ місце

Тиждень доброчесності з нагоди Всесвітнього дня права
У період з 6 по 10 грудня у гімназії відбувся тиждень доброчесності з нагоди Всесвітнього дня права. Головна мета тижня – ознайомити учнів із поняттям "доброчесність", спонукати до доброчесної поведінки в повсякденному житті. Під час годин спілкування “Будемо доброчесними!”, “Мої права”, “Академічна доброчесність” тощо учні активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків, описаних у них, пропонували власні принципи доброчесності, яких слід дотримуватись у школі та повсякденному житті.