Тиждень доброчесності з нагоди Всесвітнього дня права
У період з 6 по 10 грудня у гімназії відбувся тиждень доброчесності з нагоди Всесвітнього дня права. Головна мета тижня – ознайомити учнів із поняттям "доброчесність", спонукати до доброчесної поведінки в повсякденному житті. Під час годин спілкування “Будемо доброчесними!”, “Мої права”, “Академічна доброчесність” тощо учні активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків, описаних у них, пропонували власні принципи доброчесності, яких слід дотримуватись у школі та повсякденному житті.
Щорічно 6 грудня відзначають День Збройний сил України. Це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави, а також тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою. З нагоди свята у гімназії були проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів, зокрема учні 8-В класу (класний керівник - Деревянкіна Юлія Юріївна) під час виховної години "Сила і міць держави" взяли участь у вікторині з нагоди свята, під час якої змогли не лише поглибити свої знання з історії, а й зміцнити патріотичний дух!
Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Відзначається відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН A/RES/40/212. ООН закликала держави здійснити заходи з метою підвищення поінформованості про важливий внесок служби добровольців і тим самим спонукати ще більше людей в усіх сферах діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців як на батьківщині, так і за кордоном.
Волонтери - це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. Для нас, українців, сьогоднішнє свято має особливе значення. Це День тих, хто разом із добровольцями відроджував армію майже з нуля і ставив на ноги поранених. День тих, хто досі доправляє на фронт нашим військовим, що їм потрібно. День тих, хто робить внесок в майбутню перемогу України не заради нагород або визнання.
Щоб дізнатися більше про волонтерів та їх діяльність, перейдіть за посиланнями:
Переможці XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики:
Смілянець Анастасія (10-Б) – І місце
Черкас Владислава (10-Б) - І місце
Палій Денис (10-В) - І місце
Загороднюк Анна (10-Б) - ІІ місце
Лучко Кирил (10-Б) - ІІ місце
Гієвой Артем (10-В) - ІІ місце
Атаманенко Ярослав (10-В) - ІІ місце
Кравець Владислав (10-Б) - ІІІ місце
Сірий Данило (10-В) - ІІІ місце
Ждан Ярослав (10-В) - ІІІ місце
Цимбаленко Ангеліна (10-В) - ІІІ місце
Лиськов Максим (11-Б) - ІІІ місце
1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.
Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашій гімназії відбулася загальношкільна інформаційна акція «СНІД: знати, щоб жити», організована учнівським самоврядуванням.
В Україні розпочалась масштабна кампанія «Місяць цифрової грамотності», ініціатива реалізується проєктом Міністерства цифрової трансформації України «Дія.Цифрова освіта» – національною платформою з цифрової грамотності.
У рамках проєкту школярам та вчителям пропонується зареєстуватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн», ознайомитися з платформою «Дія. Цифрова освіта» та переглянути хоча б один освітній серіал або ж пройти тест Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність), що дасть можливість будь-якому громадянину перевірити свій рівень цифрових знань та отримати відповідний електронний сертифікат.
Корисні матеріали та серіали, що допоможуть глибше розібратися в темі:
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
15-21 листопада 2021 року в Україні проходить другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху. Тижні безпеки дорожнього руху в Україні, що відбуваються двічі на рік, є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні, що мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ для напрацювання спільних рішень та вирішення цієї проблеми. З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції, більшість заходів цьогоріч відбувається у дистанційному форматі. Тож пропонуємо і вам долучитися до онлайн-уроку з безпеки дорожнього руху:
9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови. Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але ми впевнені, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури! З нагоди свята в гімназії відбувся ряд онлайн-заходів, спрямованих на популяризацію рідної мови, а саме: інформаційні хвилинки, фото - та онлайн-квести, вікторини та флешмоби. До того ж наші учні долучились до написання всеукраїнського радіодиктанту!