Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. День святого Андрія Первозванного припадає на 13 грудня. За старовинними літописами саме він приніс слов’янським народам християнство. Апостола Андрія Первозванного вважають не лише покровителем Української церкви, а й шанують як засновника Києва.
І хоча Андрій Первозванний – християнський святий, але народні звичаї та обряди в цей день мають дохристиянський характер: угадування майбутньої долі, заклинання, ритуальне кусання "калити". Так на честь Андрія Первозванного і з`явилося свято, яке в народі називають Калитою.
До святкування Калити приєдналися і учні 1-А класу разом із класоводом Коваленко Іриною Володимирівною. Класовод розповіла історію цього свята, а також пройшло традиційне «кусання» калити та ворожіння на чобітках.
Чарівниця-зима зачаровувала і надихала багатьох поетів і письменників. Скільки чудових рядків присвячено цій порі року! Адже зима - казкова пора, у яку трапляються дива, оживає казка та збуваються мрії. Ось у нашій гімназії також ожила казка, адже відбувся конкурс читців поезії "З янголом на плечі", який надихнув усіх присутніх справжнім різдвяним настроєм.
3 грудня 2022 року виповнилося 300 років з дня народження Григорія Сковороди. З нагоди річниці учні 11-б класу підготували відеоролик, присвячений цьому видатному українському філософу, просвітителю-гуманісту, поету та педагогу.
14 жовтня відзначають День захисників і захисниць України - державне свято, метою якого є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.
Напередодні свята учні, батьки та педагогічний колектив гімназії долучилися до акції "Діти - захисникам України" і назбирали цілу купу подарунків та листівок. Дякуємо усім небайдужим, хто виявив бажання зігріти серця наших відважних воїнів !
Щорічно в останню неділю травня відзначається День Києва. У 2022 році свято випадає на 29 травня, і у цей день столиці нашої Батьківщини виповниться 1540 років. Зазвичай День Києва відзначають із великим розмахом, концертами та ярмарками, але цього року свято проходить в умовах воєнного часу, і програма дня буде скромною, проте цікавою та насиченою, а до деяких заходів можна долучитися навіть онлайн із будь-якого куточка світу!
З 23 по 27 травня 2022 року в Україні відбудеться щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху у рамках реалізації заходів Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху.
Усі ми знаємо, що в основі більшості нещасних випадків на дорозі лежить людський фактор, тому знання й дотримання правил дорожнього руху всіма його учасниками – це збереження сотень тисяч життів. Звісно, вчити та дотримуватись цих правил потрібно постійно, а тематичний тиждень – це чудова нагода перевірити свої знання, а також дізнатися щось нове, цікаве та корисне. Тим паче, що стати активним учасником більшості заходів цьогорічного Тижня безпеки дорожнього ви можете з будь-якого куточка Земної кулі!
Відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки України від 25 квітня 2022 року № 47 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2022 році» початок прийому заяв до 1-х класів буде розпочато з 02 травня 2022 року.
Прогнозована кількість перших класів гімназії: 5 класів, 150 учнів.
21 лютого світова громадськість відзначає Міжнародний День рідної мови. Наша гімназія теж не могла залишитися осторонь! Для учнів організували низку цікавих заходів: тематичні уроки, виставки, літературно-поетичні дійства. У цей день школярі відчули себе творчими особистостями і вкотре переконалися, що українська мова – це не лише правила та складні домашні завдання, а справжня душа нації, що єднає нас в єдине ціле!
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України. Гідність, свобода, відвага, єдність, честь – стали одними з головних об'єднавчих цінностей Революції Гідності.
Героями Небесної Сотні стали люди, різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17. Євромайдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він укотре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримало смертельні поранення близько 50 осіб. Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи.