Готуємось до "Джури"
27 жовтня команда нашої гімназії "Залізний дух" взяла участь у вишколі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
Проведення вишколу сприяє активному залученню молоді до національно-патріотичного виховання, формування високих моральних цінностей, формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей.

Інструктажі з техніки безпеки на осінніх канікулах 2021
Чарівний світ книги
У теплий осінній день 21 жовтня учні 1-Д класу разом із класним керівником Поліщук Людмилою Олександрівною здійснили екскурсію до бібліотеки імені Миколи Руденка. Під час заходу, метою якого було залучити першокласників до читання книг, діти в ігровій формі дізналися як бережно користуватись книгами, як влаштована бібліотека, а також мали змогу поділитися власними історіями про улюблені книжки та почитати їх. Екскурсія дуже сподобалась нашим найменшим школярам!

Фестиваль патріотичних ідей "В єдності поколінь - сила нації"
12 жовтня команда нашої гімназії на чолі з керівником Янголем Віктором Петровичем взяла участь у ІІІ районному Фестивалі патріотичних ідей "В єдності поколінь - сила нації" з нагоди Дня захисників та захисниць України та Дня Українського козацтва. Метою свята було зацікавлення учнівської молоді добою козаччини та залучення їх до подальшої участі у Всеукраїнській військово-патріотичній грі "Сокіл", тому вона включала різнопланові змагання, конкурси та вікторини на знання фактів з історії держави. Представники нашої команди чудово впоралися з усіма поставленими завданнями та змогли довести, що "Козацькому роду - нема переводу!"

"Діти - захисникам України"
14 жовтня відзначають День захисників і захисниць України - державне свято, метою якого є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.
Напередодні свята учні, батьки та педагогічний колектив гімназії долучилися до акції "Діти - захисникам України" і назбирали цілу купу подарунків та листівок, що сьогодні були передані до Ради волонтерів Дарницького району, а звідти вже будуть відправлені на фронт. Дякуємо усім небайдужим, хто проявив бажання зігріти серця наших відважних воїнів!

«Увага! Діти на дорозі!»
У вересні 2021 року в гімназії був проведений ряд заходів у рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!». Серед них: бесіди та уроки, присвячені правилам дорожнього руху, а також конкурси малюнків, організовані вчителями образотворчого мистецтва. Найкращі творчі роботи учнів були розміщені на шкільних виставках: "Молоде покоління – за безпечний рух!" та "Безпека на дорозі" .

Бабин Яр: без права на забуття
В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Друга світова війна, яка обернулася для Києва низкою жахливих подій, незліченними людськими втратами та матеріальними збитками. Бабин Яр – це всесвітньо відоме місце трагедії, що стало символом Голокосту. 29 вересня в гімназії відбувся Всеукраїнський урок пам’яті до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.
Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.

Вітаємо учня 7-В класу Колеснікова Михайла, що посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської молоді "Український борщ – національний бренд кулінарної культури", який проводився з ініціативи Комунального позашкільного закладу«Київська Мала академія наук учнівської молоді». Метою конкурсу, в якому впродовж квітня – травня 2021 року взяли участь понад 250 учнів з усіх куточків України, стали підтримка внесення нашої національної страви до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО та популяризація нематеріальної культурної спадщини України, зокрема національної кухні через знайомство з її кулінарними традиціями. Пишаємось учнем нашої гімназії! А переглянути відеороботу Михайла можна за посиланням.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
З 13 по 17 вересня в гімназії був проведений тиждень знань із основ безпеки життєдіяльності. В рамках тижня було проведено ряд заходів, метою яких було попередження нещасних випадків, пов'язаних із різними ситуаціями, зокрема й повторення правил поведінки на дорозі в рамках місячника профілактики ДТП «Увага! Діти на дорозі!». Окрім цього учням гімназії найбільше запам'яталися практичні заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру (пожеж, руйнувань будівель, ускладнень погодних умов та «День з поліцейським та рятівником» - єдиний інтерактивний урок з правил безпечної поведінки правил пожежної безпеки, який для наших учнів провів старший лейтенант служби цивільного захисту Акольков Дмитрій Андійович.

«Туризм Фест»
21 вересня учні нашої гімназії на чолі з керівниками груп, вчителями фізичної культури, Лисенко Інною Михайлівною та Котяєм Костянтином Купріяновичем взяли участь у яскравому дійстві -районному спортивному фестивалі «Туризм Фест». Захід був організований з нагоди Всесвітнього дня туризму, що відзначається щорічно 27 вересня, і став справжнім святом, під час якого учні змогли показати свою активність, кмітливість та підготовку!