Тиждень безпеки дорожнього руху
З 13 по 21 листопада 2023 року у гімназії № 290 відбувся ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху, у рамках якого було проведено ряд заходів, зокрема Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» в рамках національного проєкту «Безпечна країна», а також заочні подорожі, уявні мандрівки, інсценізації, рольові та сюжетні ігри, бесіди, інтегровані заняття, виставки дитячих малюнків «Правила дорожнього руху», «Безпека руху пішоходів», «Безпечно - небезпечно», «Пасажиром бути не просто», «Ми знайомимося з вулицею», «Весела прогулянка», «Відгадай який знак?», «Наш друг світлофор», «Дорожні знаки», «Зебра - пішохідний перехід», «Транспорт на вулицях міста»).
Тиждень видався корисним, цікавим та пізнавальним!

My-Collages

Правила поведінки під час осінніх канікул

Пам’ятка з безпечної поведінки для учнів під час осінніх канікул
Європейський день мов
Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року. Відзначається він щорічно 26 вересня і має на меті надихнути людей на вивчення мов.
Нині для сучасної людини знання, як мінімум, двох іноземних мов є звичним явищем. Тому Європейський день мов закликає до їх вивчення, оскільки саме це - шлях до взаєморозуміння між народами та державами. Учні нашої гімназії долучились до святкування та взяли участь у ряді цікавих та пізнавальних заходів!

«Спорт задля перемоги»
На базі нашої гімназії відбулася зустріч із видатними біатлоністами міста Києва в рамках міської акції «Спорт задля перемоги». До заходу активно долучилися учні 4-х класів, що взяли участь в естафеті зі стрільби з електричноі гвинтівки. Акція була надзвичайно цікавою та пізнавальною і спрямованою на популяризацію здорового способу життя серед дітей молодшого та середнього віку.

My-Collages

Вітаємо з початком навчального року!
Шановні педагоги, дорогі учні, батьки!

Щиро вітаємо з Днем знань! Цьогоріч ми зустрічаємо його в годину тяжких випробувань. Але, навіть обпалене війною, свято 1 вересня залишається святом, - хвилюючим, очікуваним і обнадійливим. Хтось отримає статус першокласника, а хтось стане випускником школи, - цей день ми запам'ятаємо назавжди. Тож бажаємо всім успішних наукових звершень, творчих перемог, яскравих життєвих перспектив та віри у щасливе майбутнє!
Нехай над Вами і Вашими близькими завжди буде мирне небо!

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми
Торгівля людьми – це злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність. Кожен, незалежно від віку, статі, матеріального чи соціального становища може постраждати від нього.
З метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.
Відзначення цього дня допомагає привернути увагу до важкого становища осіб, які стали жертвами цього злочину, а також заохотити людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Вітаємо наших переможців!
У Києві було проведено ІІ міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), де рій нашої гімназії "Мрія" здобув перемогу в середній віковій групі. Щиро вітаємо наших переможців, пишаємось ними та бажаємо успіхів та ще більше перемог!

My-Collages

До уваги батьків майбутніх першокласників!
Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20 лютого 2023 року № 22 прийом документів від батьків на зарахування дітей до перших класів на 2023-2024 навчальний рік розпочнеться 27 березня 2023 року.

Документи приймаються з 27.03.2023 з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 16.00 у приміщенні холу гімназії.

Документи можна подати особисто або надіслати на електронну адресу гімназії gymnasium_290@ukr.net

Медичні довідки та оригінали документів (у разі подання їх скан- чи фотокопій) подаються до гімназії не пізніше 18 серпня 2023 року.

При оголошенні сигналу «Повітряна тривога» особистий прийом документів не проводиться!

Прогнозована кількість перших класів гімназії: 4 класи, 120 учнів.

Пакет документів для зарахування дитини

Перелік документів, що підтверджують місце проживання

CПИСОК МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ (2023/2024 навчальний рік)

Міжнародний День рідної мови
21 лютого світова громадськість відзначає Міжнародний День рідної мови. Наша гімназія теж не могла залишитися осторонь! Для учнів організували низку цікавих заходів: тематичні уроки, виставки, літературно-поетичні дійства. У цей день школярі відчули себе творчими особистостями і вкотре переконалися, що українська мова – це справжня душа нації, що єднає нас в єдине ціле!

My-Collages-3
День Героїв Небесної Сотні
"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах гімназії відбулися виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні, а також акція "Ангели пам'яті"

My-Collages-3

Сторінка 3 з 83 < 1 2 3 4 5 6 > >>