Навігація
Головна
Про гімназію
Особливості навчального процесу
Прийом до 1-х класів
Територія обслуговування
Контакти

Публічна інформація

Документи
Інформація
Звіти
Публічні кошти

Моніторинг результатів ЗНО

2016 рік
2017 рік
2018 рік
2019 рік

КАФЕДРИ

Кафедра філології
Кафедра біології та хімії
Кафедра історії та географії
Кафедра математики, інформатики, фізики та астрономії
Кафедра естетичного виховання

ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА РОБОТА

Звіт про результати
Тематика семінарів

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

Шкільні правила
Наказ про організацію роботи з протидії булінгу
План заходів з протидії булінгу
Алгоритм дій в разі виявлення булінгу
Порядок подання заяв про випадки булінгу
Зразок заяви про випадки булінгу
Порядок реагування на доведені випадки булінгу
Телефони довіри
Матеріали

СТОП НАСИЛЬСТВО

Домашнє насильство - це злочин
Дії у разі вчинення насильства
Алгоритм дій у разі виявлення фактів насильства
Служби допомоги
Контакти
Протидія торгівлі людьми

КАБІНЕТ ПСИХОЛОГА

Допомога дитині при гострій реакції на стрес
Працюємо з емоціями в умовах війни
Поради батькам першокласника
Поради батькам п'ятикласника
Поради батькам випускника
Поради випускникам щодо підготовки до ЗНО
Вибір професії
Саморозвиток
10 способів вплинути на бажання підлітка вчитися

Особливості учнів-десятикласників
Підтримка дитини в період підліткової кризи
КОНСУЛЬТАЦІЇ

УЧНЯМ

ІНДИВІДУАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ (екстернат)
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ
Бланк медичної довідки

ВЧИТЕЛЯМ

Класним керівникам
Методичні рекомендації
Захист дітей в цифровому середовищі
Шаблони документів
Педрада онлайн
Пропозиція до орієнтовного плану підвищення кваліфікації
Допомога дитині при гострій реакції на стрес

БІБЛІОТЕКА

Підручники
Бібліотека гімназії рекомендує
Читаємо під час карантину
М.Рильський
Ліна Костенко
Всесвітній день книги

Освітні програми
   Корисне
Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Інститут післядипломної педагогічної освіти
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
Дарницьке управління освіти
Дарницький науково-методичний центр
Київська міська організація Профспілки працівників Освіти і науки України
Добро жменями
Сьогодні, в черговий раз, наша гімназія долучилась до всеукраїнської акції "Добро жменями", організованої благодійним фондом "ОВЕС". Акція заключається у зборі та подальшій утилізації пластикових кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО.
Для виготовлення одного протезу потрібно переробити близька 40 кг кришок. З кінця жовтня до сьогоднішнього дня ми змогли зібрати 38 кг кришечок, які й передали волонтерам "ОВЕСа". Звісно, це краплина у морі, проте, як відомо, все починається з малого. Збір кришечок у гімназії не припиняється! Творимо добро жменями!

Екскурсія до Київського планетарію

...Космос подібний до найдобрішої та найрозумнішої тварини.
Жоден атом Всесвіту не уникне, дивлячись на нього, відчуттів вищого життя.

К.Ціолковський



Дійсно, що може бути прекраснішим від споглядання зоряного неба? Особливо, коли на заваді - жодної хмаринки.
Поєднавши естетичну насолоду та наукову цікавість, учні 5-А класу на чолі з класним керівником Мариненко Галиною Петрівною відвідали Київський планетарій - один із найбільших планетаріїв в Україні. Гімназисти були у захваті від нових вражень, емоцій та пізнання цікавих фактів із астрономії та побудови Всесвіту!

Мовно-літературна гра "Свароже коло"

Не піднявшись на високу гору,
Не пізнаєш висоти неба.
Не глянувши в глибоку ущелину в горах,
Не взнаєш товщини землі.
Не почувши заповітів предків,
Не пізнаєш величі вченості.

Сюнь-цзи



12 листопада у рамках тижня української мови та літератури та з нагоди Дня української мови та писемності серед учнів 5-х класів гімназії відбулася мовно-літературна гра "Свароже коло", присвячена міфам та легендам давніх слов'ян, а також етимології, лексикології, фразеології та словотвору української мови.
Команди усіх класів гідно проявили себе та показали свої знання, проте, у кожній конкурсній грі є переможці. Перше місце посіла команда 5-Г класу, друге - команда 5-В класу, а третє - 5-А класу. Щиро вітаємо з цими досягненнями наших юних знавців літератури та мови!

Безпека на дорозі - безпека життя

У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху з метою проведення комплексної профілактичної роботи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, 12.11.2015 року в гімназії № 290 було проведено єдиний урок безпеки дорожнього руху. Під час занять учні вивчали Правила дорожнього руху, основні правила поведінки пішоходів та пасажирів при користуванні різноманітними видами транспорту. Діти розповідали, малювали, уявляли себе водіями новеньких авто, які добре знають Правила дорожнього руху та пам’ятають, що «Безпека на дорозі – безпека життя».

Районний семінар учителів української мови та літератури "Мова - складова формування громадянської свідомості"

І тобі рости і не в'януть зроду
Квітнуть у поемах і віршах,
Бо в тобі - великого народу
Ніжна і замріяна душа.

В. Симоненко



11 листопада 2015 року на базі гімназії № 290 відбувся районний семінар учителів української мови та літератури "Мова - складова формування громадянської свідомості" з нагоди Дня української мови та писемності.
Організатори семінару ставили собі за завдання ознайомити учасників зі шляхами розвитку самостійно мислячої особистості й формуванням громадянської свідомості та почуття патріотизму під час уроків української мови та літератури.
Під час теоретичної частини семінару були заслухані доповіді вчителів-словесників, а саме:
"Рідна мова - найважливіший засіб патріотичного виховання" (Россихіна О.М), "Мова літературного твору як засіб виховання громадянина України на уроках української літератури" (Дроздовський Д.І), " Культурний досвід минулих років - першооснова для формування громадянської свідомості учнів на уроках української мови" (Голя В.О.), "Формування мовної свідомості: досвід Майдану" (Дроздовський Д.І.), "Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник" - це долучення учнів до кращих здобутків національної культури" (Россихіна О.М.).
Практичну частину можна відзначити майстер-класом "Українська мова - основний фактор залучення до світової літератури" (Секіріна В.М.).
Родзинкою семінару стала поетична сторінкою "Ми живемо, якщо живе душа..." (Ковтун Н.В.), під час якої відбулося ознайомлення з поезією у різних її проявах (відеопоезія, аудіопоезія, декламації поезії відомих письменників під власну музику), а також - виразне читання літературних творів учнями гімназії, їх батьками та педагогічним колективом.

9 листопада - День української писемності та мови

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово,
У барвінки зодягайся, моє щире слово!

Л.Забашта


9 листопада — День української писемності та мови. Це свято було встановлено в нашій країні 9 листопада 1997 року. Цього ж дня православна церква вшановує пам’ять святого преподобного Нестора-літописця.
Нетлінним скарбом століть називають національну мову і літературу — скарбом, що передається від покоління до покоління, що об’єднує минуле й прийдешнє.
Мова — живий організм, вона розвивається за своїми законами, а тому обов'язок кожного українця - любити, оберігати й розвивати свою національну святиню, свій національний скарб.
З нагоди свята у нашій гімназії відбулося свято Рідної мови, була влаштована виставка словників та творів українських письменників, конкурс стіннівок. Крім того, за традицією, учні гімназії взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності та у майстер-класах.
72 річниця Дня визволення Києва

Ніхто не забутий.
На полі ніхто не згорів:
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть…
І доки є пам’ять в людей,
І живуть матері,
Допоки й сини, що спіткнулись об кулі,
Живі!



Київ - один з найбільших центрів слов’янської культури, столиця України, має свою багатовікову історію пронизану найрізноманітнішими, нерідко ключовими подіями. У роки Другої світової війни, як і решта частини України, був зданий радянською владою і окупований німецько-фашистськими військами. За час окупації в ньому було знищено понад 100 000 мешканців міста та військовополонених. Після двох років окупації силами військ 1-го Українського фронту почалася визвольна операція. Ця операція стала центральною подією в битві за Україну. Вона серед тих битв, що вирішили долю Другої світової війни. Вже 72 роки кожного року 6 листопада наше рідне місто відзначає день свого визволення від фашистських загарбників. Київ живе, він вдячно крізь роки пам’ятає про всіх, хто вже не повернеться ніколи з тієї жорстокої війни. Наша гімназія також пам'ятає цю дату і шанує її кожного року. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю всіх, хто ввійшов у безсмертя! З Днем визволення Києва!
Всеукраїнська конференція-семінар «Енергоефективність та енергозбереження у освітніх закладах: нові виклики та можливості»
4-5 листопада 2015 року Міністерство освіти і науки України, національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та громадська організація «Школа енергоефективності» провели першу всеукраїнську конференцію-семінар, присвячену проблемам енергозбереження та організаційно-правовим можливостям для реалізації проектів енергоефективності в бюджетній сфері.
Загалом, у конференції взяли участь біля 300 учасників, серед яких - представники міністерств освіти та науки, фінансів, регіонального розвитку, відповідальні за енергоефективність та освіту особи органів місцевого самоврядування тощо. Серед учасників конференції була й Заблодська Алла Федорівна - вчитель фізики та куратор проекту "Енергоефективні школи" у нашій гімназії.
За результатами обговорення всіх питань, конференція рекомендує створити при МОН Робочу групу з розроблення широкої програми запровадження сучасної освіти в сфері енергозбереження та енергоефективності та забезпечення її реалізації на базі НЕНЦУМУ, який має належну методологічну базу та широке коло представництв у всіх регіонах України.


Виставка експонатів з АТО
Напередодні Дня Захисника України учні 2-в класу мали змогу переглянути виставку експонатів з АТО. Також з учнями була проведена бесіда з правил поводження з незнайомими предметами та поведінки у небезпечних ситуаціях. Така цікава виставка відбулася завдяки Загороднюку Володимиру Анатолійовичу - голові ГО "Громадянська Варта" Дарницького району та волонтерові АТО, який і провів бесіду з другокласниками, за що ми йому дуже вдячні.
Екскурсія до Переяслава-Хмельницького
Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини — музей просто неба, розташований в околицях Переяслав-Хмельницького, що входить до складу Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». У музеї представлене українське село Середньої Наддніпрянщини як кінця ХІХ, початку ХХ століть, так і будівлі та стоянки з часів пізнього палеоліту до часів Київської Русі. Музей ознайомлює з народною культурою, архітектурою та творчістю, звичаями та обрядами українців. А як же там чарівно восени! В цьому переконались й учні 8-х класів нашої гімназії на чолі з класними керівниками Казнадій Марією Володимирівною, Рудчук Оленою Борисівною та Федосєєвою Іриною Вікторівною.
Сторінка 75 з 83 << < 72 73 74 75 76 77 78 > >>
   Цифрова освіта
Дія. Цифрова освіта

Всеукраїнська Школа Онлайн
   Індивідуальні навчальні плани

ІНДИВІДУАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ (екстернат)
   Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
   COVID-19

Пам'ятка для батьків
Пам'ятка для учнів
   Література на літо

   Фізична культура

Гімнастика для очей
Руханки



   Cайти вчителів
Персональний сайт Дележі А.Я.
Персональний сайт Заблодської А.Ф.
Персональний блог Заблодської А.Ф.

   Атестація вчителів
ОГОЛОШЕННЯ
Наказ про проведення атестації педагогічних працівників гімназії № 290 у 2023-2024 навчальному році
СПИСОК педагогічних працівників гімназії № 290, які атестуються в 2023-2024 навчальному році
СПИСОК педагогічних працівників гімназії № 290, які позачергово атестуються в 2023-2024 навчальному році
   Підтримка
 ООО
   


   Гість
Ім'я

Пароль



Забули пароль?
Новий тут.