Навігація
Головна
Про гімназію
Особливості навчального процесу
Прийом до 1-х класів
Територія обслуговування
Контакти

Публічна інформація

Документи
Інформація
Звіти
Публічні кошти

Моніторинг результатів ЗНО

2016 рік
2017 рік
2018 рік
2019 рік

КАФЕДРИ

Кафедра філології
Кафедра біології та хімії
Кафедра історії та географії
Кафедра математики, інформатики, фізики та астрономії
Кафедра естетичного виховання

ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА РОБОТА

Звіт про результати
Тематика семінарів

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

Шкільні правила
Наказ про організацію роботи з протидії булінгу
План заходів з протидії булінгу
Алгоритм дій в разі виявлення булінгу
Порядок подання заяв про випадки булінгу
Зразок заяви про випадки булінгу
Порядок реагування на доведені випадки булінгу
Телефони довіри
Матеріали

СТОП НАСИЛЬСТВО

Домашнє насильство - це злочин
Дії у разі вчинення насильства
Алгоритм дій у разі виявлення фактів насильства
Служби допомоги
Контакти
Протидія торгівлі людьми

КАБІНЕТ ПСИХОЛОГА

Допомога дитині при гострій реакції на стрес
Працюємо з емоціями в умовах війни
Поради батькам першокласника
Поради батькам п'ятикласника
Поради батькам випускника
Поради випускникам щодо підготовки до ЗНО
Вибір професії
Саморозвиток
10 способів вплинути на бажання підлітка вчитися

Особливості учнів-десятикласників
Підтримка дитини в період підліткової кризи
КОНСУЛЬТАЦІЇ

УЧНЯМ

ІНДИВІДУАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ (екстернат)
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ
Бланк медичної довідки

ВЧИТЕЛЯМ

Класним керівникам
Методичні рекомендації
Захист дітей в цифровому середовищі
Шаблони документів
Педрада онлайн
Пропозиція до орієнтовного плану підвищення кваліфікації
Допомога дитині при гострій реакції на стрес

БІБЛІОТЕКА

Підручники
Бібліотека гімназії рекомендує
Читаємо під час карантину
М.Рильський
Ліна Костенко
Всесвітній день книги

Освітні програми
   Корисне
Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Інститут післядипломної педагогічної освіти
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
Дарницьке управління освіти
Дарницький науково-методичний центр
Київська міська організація Профспілки працівників Освіти і науки України
Всеукраїнська конференція-семінар «Енергоефективність та енергозбереження у освітніх закладах: нові виклики та можливості»
4-5 листопада 2015 року Міністерство освіти і науки України, національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та громадська організація «Школа енергоефективності» провели першу всеукраїнську конференцію-семінар, присвячену проблемам енергозбереження та організаційно-правовим можливостям для реалізації проектів енергоефективності в бюджетній сфері.
Загалом, у конференції взяли участь біля 300 учасників, серед яких - представники міністерств освіти та науки, фінансів, регіонального розвитку, відповідальні за енергоефективність та освіту особи органів місцевого самоврядування тощо. Серед учасників конференції була й Заблодська Алла Федорівна - вчитель фізики та куратор проекту "Енергоефективні школи" у нашій гімназії.
За результатами обговорення всіх питань, конференція рекомендує створити при МОН Робочу групу з розроблення широкої програми запровадження сучасної освіти в сфері енергозбереження та енергоефективності та забезпечення її реалізації на базі НЕНЦУМУ, який має належну методологічну базу та широке коло представництв у всіх регіонах України.


Виставка експонатів з АТО
Напередодні Дня Захисника України учні 2-в класу мали змогу переглянути виставку експонатів з АТО. Також з учнями була проведена бесіда з правил поводження з незнайомими предметами та поведінки у небезпечних ситуаціях. Така цікава виставка відбулася завдяки Загороднюку Володимиру Анатолійовичу - голові ГО "Громадянська Варта" Дарницького району та волонтерові АТО, який і провів бесіду з другокласниками, за що ми йому дуже вдячні.
Екскурсія до Переяслава-Хмельницького
Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини — музей просто неба, розташований в околицях Переяслав-Хмельницького, що входить до складу Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». У музеї представлене українське село Середньої Наддніпрянщини як кінця ХІХ, початку ХХ століть, так і будівлі та стоянки з часів пізнього палеоліту до часів Київської Русі. Музей ознайомлює з народною культурою, архітектурою та творчістю, звичаями та обрядами українців. А як же там чарівно восени! В цьому переконались й учні 8-х класів нашої гімназії на чолі з класними керівниками Казнадій Марією Володимирівною, Рудчук Оленою Борисівною та Федосєєвою Іриною Вікторівною.
Місячник осіннього благоустрою
У рамках осіннього місячника з благоустрою "За чисте довкілля" педагогічний колектив гімназії брав активну участь у суботниках впродовж жовтня. А прибирати колективом може бути не лише корисним заняттям, але й веселим. Переконайтесь у цьому самі!

Екскурсія до національного музею "Чорнобиль"

Є межа у печалі, але тривога не має межі...


На превеликий жаль, в історії нашої країни чимало чорних сторінок. Одна із них - чорнобильська катастрофа 1986 року. І пам'ятати про неї потрібно завжди, а не згадувати лише напередодні чергової річниці. З цим абсолютно згодні й учні 10-Б класу, які на чолі з класним керівником Клочко Людмилою Миколаївною відвідали Національний музей "Чорнобиль". Основна місія якого - допомогти людству усвідомити масштаби катастрофи через долі тисяч людей – її учасників, свідків і жертв, змусити людей визнати необхідність примирення між людиною, наукою і технологіями, які поставили під конкретну загрозу існування людської цивілізації і самої планети Земля, осмислити уроки трагедії у всіх сферах життя і не дати світові забути ці уроки, стати попередженням поколінням нового тисячоліття.
Імітаційна гра "Я голосую за мера"
17 жовтня відбулася імітаційна гра "Місцеві вибори-2015: я голосую за мера", організована в рамках міжнародного проекту з громадського виховання "М-18: ми можемо більше" для учнів середнього та старшого шкільного віку.
Учні нашої гімназії також взяли участь у цьому заході - імпровізованих виборах мера. Юні виборці відчули, наскільки ця гра значуща та відповідальна, адже за умовами вона була максимально наближена до процесу проведення реальних виборів. А після голосування - на спеціальних стікерах залишили побажання для майбутнього мера Києва. Також за ініціативи ради учнівського самоврядування на час «виборів» було оголошено конкурс тематичних плакатів, в якому ми також взяли участь.
Легенди та міфи Подолу та Пущі Водиці
Для того, щоб побачити прекрасне та дізнатися корисне - не обов'язково далеко їхати. Адже це може знаходитися досить близько. В цьому переконались і учні 6-Б класу гімназії на чолі з класним керівником Навишною Наталією Миколаївною. Адже вони здійснили неймовірно цікаву екскурсію на трамваї Подолом і Пущею Водицею та дізнались міфи та легенди цих місцин. А тепер діляться з нами своїми, такими по-осінньому теплими, враженнями!
Виховуємо патріотичний дух!
15 жовтня на базі бібліотеки імені С.Руданського відбувся позакласний захід у 6-Б класі, присвячений святу Покрови, Дню Українського козацтва та Дню захисника України. Учні гімназії прослухали лекцію, пов'язану з історією свят, передивились відеофільм про часи козаччини, а також взяли участь у творчих конкурсах з декламування патріотичних віршів, народного танцю та співів. Також з дітьми були проведені цікаві тематичні конкурси, скеровані на розвиток логічного мислення, уваги та виховання патріотичного духу.
Тиждень біології

Природа - як фокусник: за нею потрібне постійне спостереження.
Семюель Батлер


Минулий тиждень у гімназії був присвячений біології. В його рамках відбулася виставка фоторобіт "Золота осінь", конкурс стіннівок, а також були проведені виставки поробок із природних матеріалів та домашніх улюбленців. Природа не перестає дивувати, саме за це ми її так любимо!
З Днем захисника України!
Цього року ми вперше святкуємо нове за назвою, проте не нове за суттю свято — День захисника України.І невипадково цей день припадає саме на 14 жовтня, адже ця дата має справді багатовікову та величну історію. За легендою саме цього дня Божа Матір закрила Покровою жителів Константинополя, біля стін якого стояло Аскольдове військо. За свідченням деяких джерел ця подія так вразила Аскольда та його дружину, що вони прийняли святе хрещення. За іншою версією, Пресвята Богородиця з’явилася мешканцям Константинополя у храмі та взяла їх під Покров у тяжку годину облоги. Після цього війська ворога відступили, місто було врятовано. Так 14 жовтня ввійшло до церковного календаря як одне з важливих свят, а Божа Матір стала вважатися покровителькою воїнів. Недарма козаки шанували 14 жовтня поряд з Різдвом та Воскресінням Христовим. Саме на Покрову козаки збиралися на щорічні сходини, де вирішували найважливіші питання, обирали гетьмана та кошового отамана.
Українська повстанська армія була створена також 14 жовтня. І хоча деякі історики схильні вважати дату швидше номінальною, невипадковість вибору числа та місяця важко не помітити. 14 жовтня з часу незалежності України було непересічним днем, втім лише цьогоріч, приміряло на себе новий статус: Дня захисника України.
Тепер і наша черга цього дня віддати шану всім, хто захищає нашу Батьківщину, хто віддав життя у боях за неї. І дружина київських князів, і козаки, і повстанці, і солдати, що визволяли країні від фашистів — усі вони були захисниками своєї Батьківщини. У цьому строю тепер військові ЗСУ та добровольчих батальйонів. Загони волонтерів, активістів, небайдужих людей, що своїми діями намагаються протистояти агресору, та захищають Батьківщину. Гасло цього дня: «Сила нескорених». Привітаймо ж наших захисників вперше у цей святий день, щоб завжди залишалися вони нескореними, щоб наступного року свято запанувало на теренах мирної та неподільної України!
Дорогі наші Захисники!
Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються і у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!


Джерельний тихий спів води,
Безкрайнії степів простори,
І смерековії ліси,
Широкі плаї, круті гори!

Духмяний хліб на рушнику,
Гостинно розпростерті руки,
Щасливу матері сльозу,
І дідуся з веселим внуком!

За бескиди й дніпровські схили,
За наш пісенний славний рід,
За пломінь в косах у калини,
І за чумацький небозвід!

За нашу рідну Україну,
Що зберегли за всі віки -
Низький уклін і тричі "СЛАВА!",
Українські захисники!
Сторінка 78 з 85 << < 75 76 77 78 79 80 81 > >>
   Цифрова освіта
Дія. Цифрова освіта

Всеукраїнська Школа Онлайн
   Індивідуальні навчальні плани

ІНДИВІДУАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ (екстернат)
   Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
   COVID-19

Пам'ятка для батьків
Пам'ятка для учнів
   Література на літо

   Фізична культура

Гімнастика для очей
Руханки



   Cайти вчителів
Персональний сайт Дележі А.Я.
Персональний сайт Заблодської А.Ф.
Персональний блог Заблодської А.Ф.

   Атестація вчителів
ОГОЛОШЕННЯ
Наказ про проведення атестації педагогічних працівників гімназії № 290 у 2024-2025 навчальному році
СПИСОК педагогічних працівників гімназії № 290, які атестуються в 2024-2025 навчальному році
СПИСОК педагогічних працівників гімназії № 290, які позачергово атестуються в 2024-2025 навчальному році
   Підтримка
 ООО
   


   Гість
Ім'я

Пароль



Забули пароль?
Новий тут.