|
Вечір поезії про кохання |
Напередодні найромантичнішого свята, Дня святого Валентина, у гімназії відбувся "Вечір поезії про Кохання", організований Гульназаровою Джульєттою Арутюнівною. Учні та викладачі гімназії поринули у атмосферу любові та романтики і мали змогу прочитати як улюблені твори про кохання поетів-класиків, так і власні. Вечір видався дійсно прекрасним!
|
З 8 лютого у всіх школах Києва буде відновлено навчання |
Навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста усіх типів та форм власності буде відновлено з понеділка, 8 лютого. Таке рішення київська міська влада ухвалила у зв’язку зі зниженням рівня захворюваності на грип та ГРВІ на 20,6% порівняно з аналогічним періодом попереднього тижня, у тому числі серед дітей до 17 років на 17,9% та серед школярів – на 21,2%. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.
«Водночас у навчальних закладах будуть посилені заходи з раннього виявлення дітей і співробітників із ознаками захворювання грипу та ГРВІ та відсторонення їх від навчального процесу, дотримання повітряно-теплового режиму, регулярного провітрювання, а також проведення вологого прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів», – підкреслила вона.
«З метою подальшого зниження рівня захворюваності ми також звернулися до голів усіх районних адміністрацій із проханням забезпечити медичний супровід навчально-виховного процесу в усіх без виключення столичних закладах освіти», – додала заступник голови КМДА.
При цьому Ганна Старостенко запевнила, що у понеділок учні вийдуть на навчання у теплі школи, а влада й надалі контролюватиме температурний режим у навчальних закладах міста.
|
Увага! Розпочалася реєстрація на ЗНО! |
З 1 лютого 2016 року розпочалася реєстрація на Зовнішнє Незалежне Оцінювання.
Із всіма питаннями щодо реєстрації та збору документів - звертатися до заступника директора з навчально-виховної роботи Чабанної Наталії Вікторівни ( кожного дня з 10:00, кабінет 213).
|
Навчання у київських школах буде відновлено 8 лютого |
Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва повернуться на уроки в понеділок, 8 лютого. Як повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, таке рішення було ухвалене сьогодні, 29 січня, на засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
«Київ зараз перебуває на піку епідемії. Щоб не наражати дітей на небезпеку, ми вирішили продовжити профілактичний карантин ще на тиждень і відновити уроки у понеділок, 8 лютого», – зазначила вона.
У зв'язку з продовженням карантину ще на тиждень - відбудуться доповнення у домашніх завданнях для учнів на період карантину. Додаткові домашні завдання будуть прописані червоним кольором. Слідкувати за оновленнями можна тут.
|
|
29 січня в гімназії на виконання листа заступника голови КМДА Г.Старостенко щодо проведення ІІІ раунду вацинації від поліомієліту відбулися загальні збори колективу, на яких були розглянуті питання "Щодо спалаху поліомілієліту в Україні" (Лист МОН України № 1/9-20 від 15.01.2016), а також - "Рекомендації з організації заходів профілактики грипу та ГРВІ ".
На даний момент, грип та ГРВІ - актуальні проблеми, тому рекомендаціями з їх профілактики хотілось би поділитись.
Грип — це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті.
Грип має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ), але є набагато небезпечнішим. Тому перші ж симптоми ГРВІ вимагають особливої уваги. Найчастішим ускладненням грипу є пневмонія, яка іноді може лише за 4-5 днів призвести до смерті хворого.
Грип дуже легко передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів — це, в середньому, 7 днів.
З метою недопущення ускладнень від захворювань на грип та ГРВІ, пропонуємо забезпечити посилення профілактичних та протиепідемічних заходів, зокрема - уникати скупчень людей для зменшення вірогідності контактів із хворими людьми, користуватися масками при необхідності, щоб захистити себе чи оточуючих від зараження.
Хвора людина повинна використовувати маску лише в одному випадку: якщо їй доводиться перебувати серед здорових людей, не захищених масками. Маска ефективна, тільки якщо вона прикриває рот і ніс. Важливо пам'ятати, що у будь-якому випадку маску потрібно замінити, як тільки вона стане вологою чи забрудниться. Найкраще користуватися стандартними медичними масками, що мають вологостійку поверхню і довго залишаються ефективними. Використані маски необхідно одразу викидати у смітник.
Регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання — як у помешканні, так і в робочих приміщеннях, дотримуватися гігієни рук — необхідно часто мити руки з милом або обробляти їх дезінфікуючим гелем із вмістом спирту.
Дотримуватися респіраторної гігієни - користуватися тільки одноразовими паперовими серветками і рушниками, як після миття рук, так і для того, щоб прикрити обличчя під час кашлю, а також при нежиті. Використані серветки необхідно одразу викидати у смітник, оскільки вони також можуть стати джерелом зараження.
Прикривати рот і ніс під час кашлю та чхання — аби запобігти розпорошенню інфікованих краплин слизу, які є основним джерелом зараження. Бажано робити це за допомогою одноразових серветок, які після використання одразу викидати у смітник. Якщо Ви прикрили рот руками, їх необхідно одразу вимити з милом чи обробити дезінфікуючим гелем, інакше усі ваші наступні дотики становитимуть небезпеку для інших.
Повноцінно харчуватися, висипатися, уникати перевтоми — для підвищення опірної здатності організму. Це збільшить шанси запобігти як зараженню, так і важким формам хвороби та її ускладненням.
Залишатися вдома при перших ознаках хвороби. Якщо вас непокоїть стан вашого здоров'я, необхідно обов'язково звернутися до лікаря, викликавши його додому, і в жодному разі не ходити до лікувально-профілактичного закладу самостійно. Цим ви ризикуєте спровокувати погіршення власного стану і створити небезпеку зараження для інших людей.
Дотримання цих елементарних правил суттєво підвищує Ваші шанси уникнути небезпечного захворювання і здатне зберегти життя Вам і людям, що знаходяться поруч з Вами.
|
Домашні завдання на період карантину |
Нагадуємо, що всі домашні завдання на період карантину можна переглянути на сайті гімназії у підрозділі "Учням". Також вони доступні за прямим посиланням.
|
Навчання у столичних школах не буде відновлено до кінця тижня |
Призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах триватиме як мінімум до кінця тижня. Міська влада має намір ухвалити остаточне рішення про поновлення навчання у київських школах у п’ятницю, 29 січня. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко за результатами засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
«Зважаючи на велику кількість дорослих, які захворіли на ГРВІ та грип, ми вирішили убезпечити учнів та продовжити обмежувальні протиепідемічні заходи у школах до кінця цього тижня», – пояснила вона.
|
22 cічня - День Соборності України |
День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
Мабуть, не випадково вказаний день збігався з річницею історичного IV Універсалу Центральної Ради, згідно з яким УНР проголошувалась самостійною, незалежною державою. Отже, він мав стати днем подвійного всенародного свята – Незалежності й Соборності.
Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок нашого минулого. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. Ніби звертаючись до нас, один з творців Акту Злуки, державний секретар ЗУНР Лонгин Цегельський говорив про день 22 січня: «Це така дата, що її виучувати будуть напам'ять українські діти грядущих поколінь побіч таких дат, як дата Хрещення Русі, як битва над Калкою, як битва під Полтавою або зруйнування Січі». Його слова стали справді пророчими.
У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!
|
Навчально-виховний процес у школах Києва не буде поновлено до 26 січня включно |
Рішення про відновлення або подальше призупинення навчально-виховного процесу у позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Києва буде прийматися у вівторок, 26 січня. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко за підсумками засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
«На сьогодні завдяки обмежувальним протиепідемічним заходам у навчальних закладах Києва ситуація з рівнем захворюваності дітей шкільного віку дещо покращилася. Тим не менше, загальна динаміка захворюваності зростає, тому профілактичні обмежувальні заходи у школах столиці будуть продовжені до наступного вівторка включно. 26 січня Комісія збереться знову, щоб ухвалити рішення про відновлення або подальше призупинення навчально-виховного процесу», – пояснила вона.
|
21 cічня - Міжнародний день обіймів |
Перше знайомство немовляти з матір'ю починається з теплих, ніжних, повних любові і турботи обіймів. В обіймах батьків, бабусь, дідусів малюк знаходить розраду, підтримку, відчуває себе надійно захищеним від зовнішніх впливів, сварок і образ. А у давні часи обійми навіть символізували мирні наміри людини, адже розкриті руки при них свідчили про відсутність зброї, що, до того ж, не була прихована в одязі.
Сьогодні, 21 січня, у світі відзначають незвичайне, проте дуже емоційне свято - День обіймів. Свято зобов'язане своєю появою американцеві Кевіну Заборні. Він зауважив, що в середині зими його співвітчизники сильно падають духом. Коли він міркував про способи підняття життєвого тонусу і настрою, йому прийшла думка, що день взаємних обіймів, коли кожен може отримати і подарувати власне тепло, допоможе людям підтримати один одного і побороти зимову тугу.
За даними досліджень, щирі обійми здатні підбадьорити і підтримати, посприяти гарному настрою і внести спокій у буденну суєту, яка наповнена не тільки нескінченними турботами, але й тривогами. Це своєрідний спосіб психологічної підтримки, який визнають навіть у строгому науковому середовищі. Користь від таких доброзичливих жестів інколи буває досить істотною.
Толерантність і мудрість, здатність щось змінювати на краще в своєму житті - це справжній дар. Дуже часто ми задаємося питанням: що нам під силу? Відповідь на нього дуже проста. Безкорисливість і дружелюбність, відкритість і неупередженість, гармонія та душевний спокій - те, чого багатьом із нас не вистачає, але це те, що потрібно просто почати використовувати, адже це нам властиво. Це вже закладено в людській природі.
У цей чудовий День ми шлемо свої обійми всім, хто нам дорогий, всім кого ми не знаємо, проте хотіли б підтримати. Вітаємо всіх з Міжнародним днем обіймів - днем відкритої безкорисливої підтримки, днем небайдужих людей!
|
|
Гість |
Забули пароль? Новий тут.
|
|