Навігація
Головна
Про гімназію
Особливості навчального процесу
Прийом до 1-х класів
Територія обслуговування
Контакти

Публічна інформація

Документи
Інформація
Звіти
Публічні кошти

Моніторинг результатів ЗНО

2016 рік
2017 рік
2018 рік
2019 рік

КАФЕДРИ

Кафедра філології
Кафедра біології та хімії
Кафедра історії та географії
Кафедра математики, інформатики, фізики та астрономії
Кафедра естетичного виховання

ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА РОБОТА

Звіт про результати
Тематика семінарів

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

Шкільні правила
Наказ про організацію роботи з протидії булінгу
План заходів з протидії булінгу
Алгоритм дій в разі виявлення булінгу
Порядок подання заяв про випадки булінгу
Зразок заяви про випадки булінгу
Порядок реагування на доведені випадки булінгу
Телефони довіри
Матеріали

СТОП НАСИЛЬСТВО

Домашнє насильство - це злочин
Дії у разі вчинення насильства
Алгоритм дій у разі виявлення фактів насильства
Служби допомоги
Контакти
Протидія торгівлі людьми

КАБІНЕТ ПСИХОЛОГА

Допомога дитині при гострій реакції на стрес
Працюємо з емоціями в умовах війни
Поради батькам першокласника
Поради батькам п'ятикласника
Поради батькам випускника
Поради випускникам щодо підготовки до ЗНО
Вибір професії
Саморозвиток
10 способів вплинути на бажання підлітка вчитися

Особливості учнів-десятикласників
Підтримка дитини в період підліткової кризи
КОНСУЛЬТАЦІЇ

УЧНЯМ

ІНДИВІДУАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ (екстернат)
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ
Бланк медичної довідки

ВЧИТЕЛЯМ

Класним керівникам
Методичні рекомендації
Захист дітей в цифровому середовищі
Шаблони документів
Педрада онлайн
Пропозиція до орієнтовного плану підвищення кваліфікації
Допомога дитині при гострій реакції на стрес

БІБЛІОТЕКА

Підручники
Бібліотека гімназії рекомендує
Читаємо під час карантину
М.Рильський
Ліна Костенко
Всесвітній день книги

Освітні програми
   Корисне
Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Інститут післядипломної педагогічної освіти
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
Дарницьке управління освіти
Дарницький науково-методичний центр
Київська міська організація Профспілки працівників Освіти і науки України
3 грудня - 290 років від дня народження Г.С.Сковороди

Благословенні ви, сліди,
Не змиті вічності дощами,
Мандрівника Сковороди
З припорошілими саквами,
Що до цілющої води
Простує, занедбавши храми.

Максим Рильський



Минуло 290 років від дня народження відомого філософа-гуманіста, письменника демократа, мудреця і вчителя - Григорія Савича Сковороди. Незважаючи на віддаль віків, він промовляє до своїх нащадків, як наш сучасник, засуджуючи віджиле, вітаючи нове, стверджуючи хвалу трудовому натхненню як джерелу радості та щастя. Його життя, творчість, філософські ідеї є цікавими та актуальними, які займають вагоме місце в українській філософії.

Доля дарувала Україні Сковороду, а ми морально зобов’язані вслухатися у його заповіти і жити сьогодні за його величавим посланням: «Знайдімо нове серце. Одягнімо в одежу нових нетлінних надій, в нутро братолюб’я. Тоді нам все живе просвітлиться, весь мир заграє і заскаче. Буде нам щодня Великдень, не зайде сонце нам, і місяць не умалиться нам. Ни ж наречемося народом святим, людьми оновлення...»

Хай справдяться його настанови і побажання, хай світлою і невмирущою буде пам’ять величного філософа України!

Вікіпедія: Григорій Сковорода
Григорій Сковорода. Повна академічна збірка творів
Літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди
Обличчя української історії. Григорій Сковорода: відео
Григорій Сковорода: художній фільм
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Вроздріб – літери звичні, а разом,
В людських долях, лишаючи слід,
Творять слово, приречене часом,
У смертельному вироку – СНІД.

Тетяна Чорновіл



Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом - звернути увагу суспільства на цю проблему.

За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. За даними Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом, станом на 1.01.2012 року в Україні зареєстровано 202 787 випадків ВІЛ-інфекції, в тому числі 170 038 дорослих і 32 749 – дітей, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів. Захворіли на СНІД 46 300 осіб (в т. ч. дорослих – 45171; дітей – 1129), 24 626 осіб померли від СНІДу (24 316 – дорослих; 310 – дітей).

Згідно з даними офіційної статистики в Україні у 2011 році кожного дня у 58 осіб встановлювався діагноз ВІЛ-інфекції, у 25 осіб – діагноз СНІД, а 8 осіб помирали від захворювань, зумовлених СНІДом.

Кількість померлих від захворювань, обумовлених СНІДом, у поточному році зросла на 19,5%. Зростання цього показника пов’язане із пізнім звертанням у заклади охорони здоров’я.
24 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

Прошу, у серці запаліть
Скорботи полум’я священне
Та скрізь століття пронесіть
Сльозу безвинно убієнних!

Наталка Тривайло


Цього року виповнюється 80 років від початку однієї з найстрашніших подій в українській історії.

У суботу, 24 листопада, в Україні відбудуться поминальні заходи на згадку про мільйони українців, які стали жертвами голоду 20-х, 30-х та 40-х років. Крім того, цьогоріч виповнюється 80 років від початку наймасштабнішого з них - Голодомору 1932-33 років. Ця трагедія забрала життя мільйонів наших співвітчизників, увійшла чорними сторінками в історію нашого народу.
Пам'ятний день жертв голодоморів в Україні відзначають із 1998 року в четверту суботу листопада. Окрім офіційних поминальних заходів, в усій країні відбувається громадська акція «Запали свічку», у рамках якої всі охочі несуть свічки до пам'ятників жертвам чи запалюють їх вдома на підвіконні о 16 годині.
У книзі Пам'яті закарбовано все: і життя людини, і життя країни. На жаль, багато сторінок списано криваво-чорним кольором. Болючий слід в історії людства залишив Голодомор 1932-1933 років, який забрав із життя мільйони українців.
Голод - не тільки смерть, це суцільна духовна руїна, загибель здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій. Тяжкі наслідки цього глибокого потрясіння ми відчуваємо по сьогодні. Крізь муки і болі торує свій шлях Україна...
14 листопада - 100 років з дня народження Андрія Малишка

Її не купиш цвітом провесен,
Ані горлянкою, ні чином.
Поезія - це діло совісне,
Не грайся нею безпричинно.

А.Малишко



14 листопада 2012 року виповнюється 100 років з дня народження видатного українського поета, перекладача, літературного критика Андрія Малишка.

Протягом життя Андрій Малишко видав близько сорока збірок. У літературу ввійшов як поет-пісняр, бо пісні на його вірші стали народними. У творчому доробку поета понад сто пісень. Андрій Малишко співпрацював із багатьма композиторами, але найбільше - з Платоном Майбородою. Найвідоміші з них: «Пісня про рушник», «Стежина», «Вчителько моя», «Київський вальс». На слова Андрія Малишка писали музику композитори Пилип Козицький, Левко Ревуцький, Михайло Вериківський, Григорій Майборода та Олександр Білаш.

Андрій Самійлович Малишко залишив нам не лише пісенну й поетичну спадщину, він також є автором багатьох публіцистичних та літературно-критичних творів. Доволі плідною була і його перекладацька діяльність.
Переглянути віртуальну виставку, присвячену творчому доробку письменника можна за посиланням Андрій Малишко
9 листопада - День української писемності та мови

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово,
У барвінки зодягайся, моє щире слово!

Л.Забашта


9 листопада — День української писемності та мови. Це свято було встановлено в нашій країні 9 листопада 1997 року. Цього ж дня православна церква вшановує пам’ять святого преподобного Нестора-літописця.
Нетлінним скарбом століть називають національну мову і літературу — скарбом, що передається від покоління до покоління, що об’єднує минуле й прийдешнє.
Мова — живий організм, вона розвивається за своїми законами, а тому обов'язок кожного українця - любити, оберігати й розвивати свою національну святиню, свій національний скарб.
З нагоди свята у нашій гімназії відбулося свято Рідної мови, була влаштована виставка словників та творів українських письменників, конкурс стіннівок. Крім того, за традицією, учні гімназії взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності.



Проте це не все! До вашої уваги - ще один конкурс. Подробиці можна дізнатися тут
Вітаємо!


Вітаємо команду нашої гімназії "Сяйво" та її керівника - Секіріну Валентину Миколаївну, з ІІІ місцем у районному конкурсі "Інтелект-турнір"!

6 листопада - День визволення Києва від фашистських загарбників
6 листопада - День визволення Києва від фашистських загарбників. 69 років тому, 6 листопада 1943 року, радянські війська в ході Київської наступальної операції визволили від німецько-фашистських загарбників столицю України - місто Київ.

За мужність і героїзм при визволенні Києва було нагороджено орденами і медалями 17500 бійців і командирів, а 668 стали Героями Радянського Союзу, тридцять двоє з них були киянами.

Щиро вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни із 69-ю річницею визволення столиці України. Зичимо міцного здоров'я, щастя, любові, радості та благополуччя!

Сьогодні у нашій гімназії відбулися заходи по відзначенню 68-ї річниці визволення України та 69-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників. Були проведені уроки мужності, тематичні виставки науково-популярної та художньої літератури про подвиг воїнів, які визволяли Україну та її столицю під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Учні 9-х класів відвідали відкритий урок-концерт у Палаці дітей та юнацтва «Пісні батьків — дітям та онукам», що завершився покладанням квітів до "Вічного вогню" в парку Вічної слави.


Увага, конкурс!
До уваги учнів 8-10 класів!

Всім нам відомо, що вже зовсім скоро,9 листопада, Україна відзначатиме одне із найкращих державних свят - День української мови та писемності. З його нагоди у країні відбудеться безліч заходів, не оминуть вони і нашу гімназію. Кафедра філології підготувала для вас, любі учні, перший (проте далеко не останній) конкурс до свята, який розпочинається вже сьогодні!
До вашої уваги -Web-квест ( англ. quest'— пошук) - проект із використанням Інтернет-ресурсів - до Дня української мови та писемності, мета якого - дізнатися більше про становлення і розвиток української мови та писемності, а завдання - створити презентацію та наповнити її матеріалами.
З умовами конкурсу та завданнями квесту ви можете ознайомитись
тут. Успіхів вам та перемог!
З Днем вчителя!
Дорогі вчителі!

Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!
Фестиваль "Освіта Дарниці - 2012"
29 вересня 2012 року в Парку імені Воїнів-інтернаціоналістів відбулося чудове освітнє свято – районний фестиваль «Освіта Дарниці – 2012».
У тематичних містечках фестивалю були презентовані методичні надбання закладів освіти, педагогічні здобутки, досягнення у навчально-виховному процесі та інноваційні проекти; різноманітні форми роботи з учнями та вихованцями; проведені численні творчі майстер-класи, працювали психолого-педагогічні консультаційні пункти.

Наша гімназія також взяла участь у фестивалі:


Сторінка 82 з 83 << < 79 80 81 82 83 >
   Цифрова освіта
Дія. Цифрова освіта

Всеукраїнська Школа Онлайн
   Індивідуальні навчальні плани

ІНДИВІДУАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ (екстернат)
   Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
   COVID-19

Пам'ятка для батьків
Пам'ятка для учнів
   Література на літо

   Фізична культура

Гімнастика для очей
Руханки



   Cайти вчителів
Персональний сайт Дележі А.Я.
Персональний сайт Заблодської А.Ф.
Персональний блог Заблодської А.Ф.

   Атестація вчителів
ОГОЛОШЕННЯ
Наказ про проведення атестації педагогічних працівників гімназії № 290 у 2023-2024 навчальному році
СПИСОК педагогічних працівників гімназії № 290, які атестуються в 2023-2024 навчальному році
СПИСОК педагогічних працівників гімназії № 290, які позачергово атестуються в 2023-2024 навчальному році
   Підтримка
 ООО
   


   Гість
Ім'я

Пароль



Забули пароль?
Новий тут.