Навігація
Головна
Про гімназію
Особливості навчального процесу
Прийом до 1-х класів
Територія обслуговування
Контакти

Публічна інформація

Документи
Інформація
Звіти
Публічні кошти

Моніторинг результатів ЗНО

2016 рік
2017 рік
2018 рік
2019 рік

КАФЕДРИ

Кафедра філології
Кафедра біології та хімії
Кафедра історії та географії
Кафедра математики, інформатики, фізики та астрономії
Кафедра естетичного виховання

ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА РОБОТА

Звіт про результати
Тематика семінарів

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

Шкільні правила
Наказ про організацію роботи з протидії булінгу
План заходів з протидії булінгу
Алгоритм дій в разі виявлення булінгу
Порядок подання заяв про випадки булінгу
Зразок заяви про випадки булінгу
Порядок реагування на доведені випадки булінгу
Телефони довіри
Матеріали

СТОП НАСИЛЬСТВО

Домашнє насильство - це злочин
Дії у разі вчинення насильства
Алгоритм дій у разі виявлення фактів насильства
Служби допомоги
Контакти
Протидія торгівлі людьми

КАБІНЕТ ПСИХОЛОГА

Поради батькам першокласника
Поради батькам п'ятикласника
Поради батькам випускника
Поради випускникам щодо підготовки до ЗНО
Вибір професії
Саморозвиток
10 способів вплинути на бажання підлітка вчитися

Організація життя та навчання під час карантину
Читаємо під час карантину
Карантин. Один вдома
Карантин. Плануємо день
Карантин і стрес
Карантин та сім'я
Дозвілля під час карантину
КОНСУЛЬТАЦІЇ

УЧНЯМ

ІНДИВІДУАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ (екстернат)
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ
Бланк медичної довідки

ВЧИТЕЛЯМ

Класним керівникам
Методичні рекомендації
Захист дітей в цифровому середовищі
Шаблони документів
Педрада онлайн

БІБЛІОТЕКА

Підручники
Бібліотека гімназії рекомендує
Читаємо під час карантину
М.Рильський
Ліна Костенко
Всесвітній день книги

Освітні програми
   Корисне
Мiнiстерство освiти і науки, молоді та спорту України
Офіційний веб-портал Київської міської влади
Інститут післядипломної педагогічної освіти
Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація
Дарницьке управління освіти
Дарницький науково-методичний центр
Київська міська організація Профспілки працівників Освіти і науки України
Положення про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів гімназії №290
Наказ № 263о від 21.10.2016

Про організацію охорони, пропускного
і внутрішньооб'єктового режимів роботи
в будівлі і на території гімназії

З метою забезпечення надійної охорони будівлі, приміщень і майна, безпечного функціонування навчального закладу, своєчасного виявлення та запобігання небезпечних ситуацій, підтримання порядку і реалізації заходів щодо захисту трудового та учнівського колективів під час їх перебування на території, в будівлі, спорудах та впорядкування роботи навчального закладу

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів в будівлі гімназії №290. (Додаток №1)
2. Здійснювати охорону будівлі цілодобово: вдень – черговий технічний працівник, охоронець ТОВ «СБ ВІП ГАРД», вночі - сторож з допомогою технічних засобів (телефон, кнопка тривожної сигналізації).
3. Порядок роботи пропускного поста – згідно з графіком роботи, обов'язків, визначених відповідними інструкціями.
4. З метою виключення перебування на території та у будівлі навчального закладу сторонніх осіб і запобігання несанкціонованого доступу встановити такий порядок пропуску:
- покласти на чергового адміністратора питання узгодження доступу осіб в гімназію, в'їзду транспортних засобів на територію;
- дозволити пропуск відвідувачів тільки за наявності у них документа, що посвідчує особу, після реєстрації відвідувачів або за попереднім записом учителя;
- ввезення (внесення) чи вивезення (винесення) майна навчального закладу здійснювати з дозволу матеріально відповідальних посадових осіб навчального закладу.
5. Черговому адміністратору особисто контролювати прибуття та порядок пропуску учнів і працівників перед початком занять; при необхідності надавати допомогу черговим.
6. Педагогічному та технічному персоналу безпосередньо перед початком робочого дня візуальним оглядом перевіряти місце проведення заняття, кабінетів на предмет безпечного стану, відсутності підозрілих та небезпечних для життя і здоров'я учнів предметів і речовин.
7. Заборонити в навчальних класах, кабінетах зберігання сторонніх предметів, навчального обладнання та іншого майна, проведення дослідів та інших видів робіт, не передбачених затвердженим переліком та програмою.
8. Заступнику директора з АГР Леонтьєву О.Б. організувати перед початком кожного робочого дня проведення перевірок:
- безпеки території навколо будівлі гімназії,
- стану підвальних і господарських приміщень;
- стану вестибюлю;
- сходових проходів ;
- безпечного утримання електрощитів та іншого спеціального обладнання;
- безпеки утримання місць проведення спільних заходів (актового залу, спортивних споруд, майданчиків на території закладу).
9. Працівникам гімназії не допускати передачу ключів від приміщень гімназії стороннім особам, в тому числі родичам, друзям та ін.
10.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор гімназії П.І.Замаскіна

Положення про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачівгімназії №290


1. Загальні положення
Дане Положення розроблено у відповідності до статті 26 Закону України «Про освіту», згідно з якою забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці та виховання у навчальних закладах покладається на керівника навчального закладу, Положення «Про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 №563 зі змінами, Статутом гімназії та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують вимоги до встановлення належного порядку роботи та створення безпечних умов для учнів і працівників загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, а також виключення можливості проникнення сторонніх осіб, порушення санітарно-епідеміологічного стану, виносу службових документів, матеріальних цінностей та інших порушень громадського порядку.
Контрольно-пропускний режим – сукупність заходів і правил, що запобігають можливості несанкціонованого проходу осіб, проїзду транспортних засобів, виносу (вивозу) майна на територію чи з території гімназії. Пропускний режим в будівлі гімназії передбачає комплекс спеціальних заходів, направлених на підтримання та забезпечення встановленого порядку діяльності навчального закладу і визначає порядок пропуску учнів, працівників гімназії і громадян до будівлі та внутрішніх приміщень гімназії.
Контроль за дотриманням пропускного режиму в світловий день забезпечується черговими адміністраторами, вахтерами гімназії, охоронцем приватного підприємства ПП«Агенство Еспада», у нічний час - сторожами гімназії.
Виконання вимог, що визначаються даним Положенням, є обов’язковим для всіх працівників, які постійно або тимчасово працюють у гімназії, учнів та їх батьків, всіх юридичних та фізичних осіб, що виконують свою діяльність чи знаходяться з інших причин на території гімназії.
З метою ознайомлення відвідувачів гімназії з пропускним режимом і правилами поведінки відвідувачів дане Положення розміщується на стендах у холі першого поверху будівлі навчального закладу та на офіційному інтернет-сайті гімназії.

2. Порядок проходу в будівлю гімназії
2.1 Пропускний режим в будівлю гімназії, а також відкривання/закривання дверей забезпечують охоронець, черговий технічний працівник, сторож.
2.2 Контрольно-пропускний режим для учнів гімназії:
2.2.1 Початок навчальних занять о 8:30 годин. Учні зобов’язані прибути до школи не пізніше 8:20 год. Учні чергового класу повинні прибути до школи о 8:10 год.
2.2.2 Йти (виходити) з гімназії учням до закінчення навчальних занять дозволяється лише на підставі дозволу класного керівника, медичної сестри або представника адміністрації.
2.2.3 Вихід учнів з гімназії на уроки фізичного виховання, на екскурсії, чи на інші позашкільні заходи відбувається організовано і в супроводі вчителів.
2.2.4 Учні, що відвідують гуртки, секції та інші позакласні заходи, допускаються в гімназію згідно розкладу занять або в супроводі відповідального за проведення такого заходу.
2.2.5 Під час канікул учні допускаються в гімназію відповідно до плану заходів на канікули, затвердженого директором гімназії.
2.2.6 Учні гімназії мають право знаходитися в будівлі навчального закладу після закінчення навчальних занять або позаурочних заходів виключно у присутності вчителів або керівників гуртків.
2.3. Контрольно-пропускний режим для працівників гімназії :
2.3.1 Працівники гімназії мають змогу знаходитися в приміщенні гімназії відповідно до свого режиму роботи, а також у вихідні та святкові дні, якщо це необхідно для виконання службових обов’язків.
2.3.2 Педагогам рекомендовано прибувати до гімназії не пізніше 8 години 15 хвилин.
2.3.3 Учителі початкової школи приходять до гімназії з розрахунку часу необхідного для зустрічі дітей біля входу та супроводу їх до класу, але не пізніше 8 години 15 хвилин. По закінченні занять вчитель передає дітей батькам, що їх зустрічають, на подвір`ї закладу.
2.3.4 Адміністрація гімназії та вчителі зобов’язані заздалегідь попередити чергового вахтера про час запланованих зустрічей з батьками, а також про час і місце проведення батьківських зборів.
2.3.5 Технічний та обслуговуючий персонал приходить до гімназії у відповідності з графіком роботи, затвердженим директором.
2.4 Контрольно-пропускний режим для батьків (законних представників) учнів
2.4.1 Зустрічі батьків з учителями відбуваються на батьківських зборах, за запрошенням після уроків. І лише в екстрених випадках - під час перерви.
2.4.2 Учителі зобов’язані заздалегідь попередити чергового вахтера про прихід батьків, а також про час та місце проведення батьківських зборів.
2.4.3 Батьки учнів проходять у будівлю і повідомляють ім’я, по батькові та прізвище вчителя або адміністратора, до якого вони направляються, а також своє прізвище та клас, в якому навчається дитина.
2.4.4 Прохід батьків з особистих питань до адміністрації чи до чергового адміністратора відбувається у супроводі охоронця.
2.4.5 У випадках незапланованого приходу до гімназії батьків учнів, черговий вахтер з’ясовує мету їх приходу і пропускає в будівлю закладу тільки з дозволу адміністрації.
2.4.6 Батьки, що супроводжують або зустрічають своїх дітей, до будівлі гімназії не заходять і чекають дітей на вулиці. В окремих виняткових випадках (негода тощо) проходять до вестибюлю не далі поста чергового вахтера і в межах його огляду.
2.4.7 Для батьків першокласників протягом першого місяця навчання встановлюється адаптивний контрольно-пропускний режим у відповідності до розкладу навчальних занять, котрий обумовлюється окремо класними керівниками на батьківських зборах згідно наказу директора.
2.5 Контрольно-пропускний режим для відвідувачів гімназії
2.5.1 Особи, не пов’язані з навчальним процесом, які відвідують гімназію за службовою необхідністю, пропускаються при пред’явленні документа державного зразка, що засвідчує особу, за погодженням з директором гімназії або черговим адміністратором і записом в «Журналі обліку відвідувачів».
2.5.2 Посадові особи, які прибули до гімназії з перевіркою, пропускаються при пред’явленні документа, що засвідчує особу з обов’язковим повідомленням адміністрації та відповідною реєстрацією.
2.5.3 Групи осіб, що відвідують гімназію для проведення і участі в масових заходах, семінарах, конференціях, оглядах тощо, допускаються в будівлю гімназії за дозволом директора .
2.5.4 При відвідуванні гімназії відвідувач зобов’язаний за проханням охоронця, чергового вахтера надати на візуальний огляд принесені з собою великогабаритні речі для недопущення проносу в будівлю небезпечних та заборонених предметів, речовин тощо.
2.5.5 У випадку виявлення у відвідувача або в його речах зброї, речовин, рідин, предметів згідно з п. 2.5.4 охоронець, черговий технічний працівник затримує відвідувача, негайно доповідає про випадок черговому адміністратору і директору (особі, що його заміщує) та діє у відповідності до отриманих вказівок.
2.5.6 У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних з допуском відвідувачів до будівлі гімназії, черговий вахтер діє за вказівками директора школи чи його заступника.

3. Правила поведінки відвідувачів гімназії

3.1 Відвідувачі, що знаходяться в приміщенні гімназії зобов’язані:
- зберігати встановлений порядок і дотримуватись норм поведінки в громадських місцях;
- не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та обслуговуючого персоналу, учнів та інших відвідувачів;
- виконувати законні вимоги та розпорядження адміністрації та працівників гімназії;
- не створювати перепон належному виконанню адміністрацією, вчителями, працівниками гімназії їх службових обов’язків;
- ставитись бережливо до майна гімназії, підтримувати чистоту, тишу та порядок в приміщенні навчального закладу;
- при вході до будівлі гімназії відвідувачі, що мають при собі кіно- і фотознімальну, звуко- і відеозаписуючу апаратуру, а також переносну комп’ютерну і оргтехніку зобов’язані зареєструвати технічні засоби в охоронця, чергового вахтера (з метою контролю за виносом матеріальних цінностей з приміщення).
3.2 Відвідувачам гімназії забороняється:
- знаходитись у службових або інших приміщеннях гімназії без дозволу на те директора, адміністрації, охоронця чи вчителя;
- виносити з приміщення гімназії документи, надані для ознайомлення;
- знімати зразки документів зі стенду, а також розташовувати на ньому оголошення, не узгодженні з адміністрацією;
- приносити в приміщення школи алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, котрим в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї і інших засобів);
- палити в приміщенні та на території гімназії;
- входити до гімназії в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, з дитячими візочками, з домашніми тваринами, товарами для продажу, а також у брудному одязі і з великогабаритними речами (виключаючи робітників, що виконують будівельні і ремонтні роботи);
- факти порушень громадського порядку і завдані збитки приміщенню фіксуються в установленому порядку особами, котрі здійснюють пропускний режим.

4. Відповідальність відвідувачів гімназії за порушення даного Положення
4.1 У випадку порушення відвідувачем гімназії пропускного режиму і правил поведінки йому робиться зауваження відповідальними за контрольно-пропускний режим, а в разі необхідності будь-яким працівником гімназії.
4.2 У випадках скоєння відвідувачами кримінальних дій, винні особи підлягають кримінальній відповідальності згідно чинного законодавства.
4.3 У випадку зумисного чи незумисного пошкодження або знищення майна гімназії на винних осіб поряд з адміністративною або кримінальною відповідальністю покладається обов’язок відшкодування заподіяних збитків.

5. Порядок пропуску представників засобів масової інформації

5.1 Працівники засобів масової інформації пропускаються в приміщення гімназії при узгодженні відвідування закладу з районним управлінням освіти за акредитаційними посвідченнями чи картками тимчасової акредитації при наданні редакційного посвідчення.
5.2 Представники засобів масової інформації на заходи, що проводяться в приміщенні гімназії, пропускаються лише після перевірки документів, котрі підтверджують їх особу.

6. Організація і порядок проведення ремонтно-будівельних робіт у будівлі та приміщеннях гімназії
Робітники і фахівці ремонтно-будівельних організацій пропускаються в приміщення гімназії черговим вахтером або охоронцем для виконання ремонтно-будівельних робіт за розпорядженням директора гімназії або заступника з АГР.

7. Порядок пропуску на період надзвичайних ситуацій або ліквідації аварійної ситуації

7.1 Пропускний режим у приміщення гімназії на період надзвичайних ситуацій обмежується.
7.2 Після ліквідації надзвичайної (аварійної) ситуації поновлюється звичайна процедура пропуску згідно з даним Положенням.

8. Порядок евакуації працівників, співробітників і відвідувачів гімназії з приміщень та порядок їх охорони

8.1 Порядок оповіщення працівників, співробітників і відвідувачів гімназії та їх евакуації з приміщення при надзвичайних ситуаціях (пожежа, стихійне лихо, інформація про загрозу скоєння терористичного акту тощо) та порядок їх охорони розробляються директором гімназії спільно з відповідальними за ведення роботи з охорони праці, протипожежної та електробезпеки.
8.2 За встановленим сигналом оповіщення всі відвідувачі, робітники, співробітники, а також робітники, які здійснюють ремонтно-будівельні роботи в приміщенні гімназії евакуюються з будівлі згідно з планом евакуації, що знаходиться в приміщенні гімназії на видному і доступному для відвідувачів місці. Пропуск відвідувачів в приміщення гімназії припиняється. Працівники гімназії і відповідальні особи здійснюють заходи з евакуації і забезпечення безпеки людей, що знаходяться в приміщеннях, при прибутті співробітників відповідних служб для ліквідації надзвичайної ситуації забезпечують їх безперешкодний доступ до будівлі гімназії
   Цифрова освіта
Дія. Цифрова освіта

Всеукраїнська Школа Онлайн
   Індивідуальні навчальні плани

ІНДИВІДУАЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ (екстернат)
   Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
   COVID-19

Пам'ятка для батьків
Пам'ятка для учнів
   Література на літо

   Фізична культура

Гімнастика для очей
Руханки   Cайти вчителів
Персональний сайт Дележі А.Я.
Персональний сайт Заблодської А.Ф.
Персональний блог Заблодської А.Ф.

   Атестація вчителів
ОГОЛОШЕННЯ
Наказ про проведення атестації педагогічних працівників гімназії № 290 у 2023-2024 навчальному році
СПИСОК педагогічних працівників гімназії № 290, які атестуються в 2023-2024 навчальному році
   Підтримка
 ООО
   


   Гість
Ім'я

ПарольЗабули пароль?
Новий тут.