6 листопада - День визволення Києва від фашистських загарбників
Відіслано Bina в 06/11/2012 18:32
6 листопада - День визволення Києва від фашистських загарбників. 69 років тому, 6 листопада 1943 року, радянські війська в ході Київської наступальної операції визволили від німецько-фашистських загарбників столицю України - місто Київ.

За мужність і героїзм при визволенні Києва було нагороджено орденами і медалями 17500 бійців і командирів, а 668 стали Героями Радянського Союзу, тридцять двоє з них були киянами.

Щиро вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни із 69-ю річницею визволення столиці України. Зичимо міцного здоров'я, щастя, любові, радості та благополуччя!

Сьогодні у нашій гімназії відбулися заходи по відзначенню 68-ї річниці визволення України та 69-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників. Були проведені уроки мужності, тематичні виставки науково-популярної та художньої літератури про подвиг воїнів, які визволяли Україну та її столицю під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Учні 9-х класів відвідали відкритий урок-концерт у Палаці дітей та юнацтва «Пісні батьків — дітям та онукам», що завершився покладанням квітів до "Вічного вогню" в парку Вічної слави.